Jump to content

Sveriges framtid som industriland


roamster

Recommended Posts

En projektgrupp vid KTH som studerar maskinteknik med inriktning industriell ekonomi och produktion övar sig i att arbeta i projektform. En yxa som ingår i nämnd projektgrupp behöver hjälp med att få många svar på en enkätundersökning om återvinningsvanor.

 

Den finns här:

https://secure.espub.net/survey.aspx?ID=7e1...ebbc949c00b45cd

och tar max tre minuter att fylla i.

 

Så, för att Sveriges högskolor ska producera bra ingenjörer som utvecklar bra vapensystem etc. behöver de nu lite hjälp. Hoppas några kan bidra med lite dyrbar tid, nu när ni ändå läst så här långt.

 

:dribble:

/Robin W.

 

 

(Är tråden åt helvete fel ute får väl blågul radera den.)

Link to comment
Share on other sites

bg_band2.jpg

 

Detta forum är just ett forum och ingen anslagstavla. För att göra alla medlemmars vistelse här så trivsam som möjligt skall vi BlåGula tillfrågas innan undersökningar genomförs, oavsett syfte.

Vi brukar vara vänligt inställda till undersökningar som gynnar våra intressen och därmed förenlig verksamhet så det är ingen omöjlighet att få tillstånd.

 

I detta fall har jourhavande BlåGula beslutat ge retroaktiv tillåtelse. Det vill vi inte göra igen.

 

Jourhavande surpuppa

 

Vc_90

BlåGul

--------------------

REGLER

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...