Sir Vival
Oct 11 2007, 20:27
Om man är en slarver, eller för den delen har någon form av läs-/skrivsvårighet, så är ett hett tips att skaffa Firefox, om man nu inte redan har det, och installera svensk rättstavning (eller engelsk, tysk, fransk, mm, mm, mfl).
Rättstavningen är inte lika "klok" som i ett ordbehandlingsprogram, bla så är det lite problem med sammansatta ord, som gärna föreslår "sär skrivna"... *ryser*
men är bra nog för att snygga till det mesta.
- För ett bättre språk på forum.soldf.com -
MatsLennarth
Oct 11 2007, 20:41
Bra initiativ Sir Vival!
Jag tror att en ökad användning av den här typen av plug-in är positivt för forum.soldf.com och kommer att leda till världsherravälde inom en snar framtid.
Erik_G
Oct 12 2007, 13:12
QUOTE (MatsLennarth @ Oct 11 2007, 21:41 )

Bra initiativ Sir Vival!
Jag tror att en ökad användning av den här typen av plug-in är positivt för forum.soldf.com och kommer att leda till världsherravälde inom en snar framtid.
Eller octal so comer allying se validate constant out after some far orca Andrea Fran angels default installing till sevens

/Eric
PS Tack Word for rat staving controller
J-Star
Oct 12 2007, 13:19
Varför gå över ån efter vatten när samma sak finns till IE? ;)
http://www.iespell.com//J